Typ - Celta strzeli gola przed 79:00 minuta meczu

W Atletico nie zagra Filipe (O/14m).
Celta - Lago (O/15m).
Mysle ze dzis czas na zarobek z Primera Division.
Po raz kolejny buk wystawiajac taka linie i kurs daje promocje,z ktorej trzeba sprobowac.
Teoretycznie patrzac na gre Atletico u siebie i Celty na wyjazdach mozna miec watpliwosci,poniewaz Atletico wygralo wszystkie 8 spotkan na Estadio Vicente Calderon natomiast Celta wygrala tylko jeden wyjazdowy mecz przegrywajac az 7,dzisiaj jednak nie bedzie to mialo znaczenia jesli chodzi o typ.
Atletico Madryt bardzo nie lubi grac z Celta,byly klub grajacy w Lidze Mistrzow,teraz musi sobie radzic aby moc sie utrzymac w ligowej tabeli przed spadkiem i dzis moga sprawic niespodzianke,bo podopieczni Paco Herrery po prostu lubia grywac na stadionie Atletico.
W ostatnich 8 meczach gdy Atletico podejmowalo Celte to zwyciezylo tylko dwukrotnie,dwa razy padal tez remis a cztery mecze wygrala Celta.
Atletico w ostatnim meczu zaprezentowalo sie znakomicie w starciu z Barcelona ale tylko przez 45 minut,pozniej zawodnicy nie mieli juz nic do powiedzenia,przegrywajac 1:4,to rowniez moze wplynac w jakims stopniu na psychike w taki sposob ze gracze wiedza po ostatnim meczu ze nie maja zbytnio szans na walke o tytul.
Celta natomiast przegrala na wlasnym stadionie z rewelacyjnym i nie obliczalnym Betisem 0:1 tracac gola w 81 minucie,nieco wczesniej ograli u siebie Real Madryt w Copa del Rey 2:1.
Jest to ostatni mecz obu ekip w tym roku,tak wiec dzis pilkarze moga zagrac na najwyzszych obrotach,pozniej prawie 2 tygodnie przerwy na odpoczynek.
Drugi typ to ze Celta strzeli gola po kursie 1.72 rowniez bardzo dobra opcja jednak kurs mniejszy.