Skocz do zawarto┼Ťci

- - - - -

[Hiszpania] Osasuna vs. Sevilla - 20/09/2011 godz.20:00

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 SLAVOO

Lepiej NIE PODPADA─? !!!

• Administrator
  • 4364 post├│w
  • www.insidery.eu

Napisano 20 wrzesień 2011 - 07:09

Osasuna nie przegra??a u siebie od sze??ciu spotka?? i zapewne b─?d─? chcieli podtrzyma─? dobr─? pass─?. Sevilla nie zachwyca gr─? w tym sezonie, tak samo by??o w poprzednim. Czysta jedynka po dobrym kursie kusi, ??eby zagra─?, zw??aszcza, ??e ciekawie wygl─?da H2H i ostatnie spotkanie. Na pewno b─?d─? chcieli zrehabilitowa─? si─? swoim kibicom za dotkliw─? pora??k─? z FC Barcelona, 8:0.

[spoiler='H2H']Do┼é─ůczona grafika[/spoiler]

[spoiler='H2H']Do┼é─ůczona grafika

Do┼é─ůczona grafika HISZPANIA: Primera Division
Typ: Osasuna
Kurs: 2.75
Bukmacher: Victor Chandler
Stawka: [2/10]

GL!
;)

Kto gra ze mn─?, "strza??ka" w g??r─? :)

Moje typy znajdziecie TYLKO i WY?ü─?CZNIE na INSIDERY.PL !
..:: Ka??dy gra na swoj─? odpowiedzialno??─? ::..

Do??─?czona grafika

REGULAMIN FORUM # Poradnik u??ytkownika # F.A.Q. # Naj??wie??sze informacje dotycz─?ce Forum

Zasady Strefy Insider # Zasady dzia??u Analizy # KONTAKT # Inne, wa??ne INFORMACJE

#2 j_j

Sta??y Bywalec

• Weteran
  • 761 post├│w
10

Napisano 20 wrzesień 2011 - 09:32

Chwila chwila chwila Slavoo ;) Ci??niesz tylko statystycznie w ten typek, a to b??─?d. Dla mnie to ewidentna dw??jka. Ogl─?da??e?? mecze tych dru??yn w weekend, albo chocia?? skr??ty? Osasuna dosta??a w baga??u 8 bramek a powinna dosta─? du??o wi─?cej, 3 dni wystarcz─? na zapomnienie o tym? W─?tpi─?, kurde ja rozumiem ??e gra si─? przeciwko "Wielkiej Barcelonie" no ale jak nie mo??na wymieni─? paru prostych poda??? Szczeg??lnie ??e Barca nie zak??ada??a jakiego?? wielkiego pressingu, Osy mia??y wielki problem z ustawianiem si─? b─?d─?c przy pi??ce. A to jest banalne, wystarczy trzech kumatych go??ci, stoper do bocznego obro??cy, ten po linii do pomocnika te cofa do defensywnego, ten wraca do obrony i tak si─? zyskuje pewno??─?, pewno??─? i czucie pi??ki. Bo jak si─? okazuje zawodnicy mieli po 15 - 16 kontakt??w z pi??k─? w meczu.. a takim sposobem i Barca by nie biega??a za nimi i oni by mieli chocia?? troch─? przyjemno??ci, mimo pora??ki ale pograliby pi??─?. Nie wierz─? ??e na takim poziomie pi??karze w og??le nie my??l─? i przed Barcelon─? maj─? parali?? umiej─?tno??ci itp itd. Nie wierz─? ??e si─? podnios─? po tym meczu tak szybko, Sevilla to jest dru??yna kt??ra lubi mie─? d??ugo pi??k─?. Mo??e nie wymienia─? do znudzenia poda??, ale ??atwo zdobywaj─? teren. Kanoute i Negredo to klasowi napastnicy i mog─? w pojedynk─? wygra─? ten mecz. W ostatnim spotkaniu, kt??re go??cie wygrali niby tylko 1:0, zdominowali rywali ca??kowicie. Polecam obejrze─? skr??ty, mieli sporo sytuacji i tylko brakowa??o zimnej krwi, bo pi??ka l─?dowa??a cz─?sto w bramkarza kt??ry odbija?? na boki. Ich przeciwnicy stworzyli sobie mo??e jedn─? dwie gro??ne sytuacje, Sevila 7-8. Na dodatek Sevilla r??wnie?? nie mia??a ??atwych rywali, remis z Villarreal na wyje??dzie oraz wygrana z naszpikowan─? milionami Malag─? to bardzo dobre wyniki. Nic nie dzieje si─? bez przyczyny, a suche statystyki nie graj─? wi─?kszej roli.

2(+AH 0.0) 2,00
4/10 188bet

Insidery

128-9-133 ; Postawione: 1003j; Wygrane: 1104,02j;

zysk: +1,02j; yield: +0,03%

07.12.2011

Zima

5-0-3; Postawione: 16,5j; Wygrane: 23,18j;

zysk: +6,68j; yield: 40,5%

#3 SLAVOO

Lepiej NIE PODPADA─? !!!

• Administrator
  • 4364 post├│w
  • www.insidery.eu

Napisano 20 wrzesień 2011 - 11:50

Mo??e masz racj─?, mo??e jej nie masz. Zauwa??y??em, ??e im wi─?cej, g??─?biej analizuje si─? dany mecz to najcz─???ciej nie wchodzi. Oczywi??cie to ??adna regu??a, ale cz─?sto tak jest. Pami─?tam analizy na Forum, kt??re ewidentnie wskazywa??y na dw??jk─? w danym spotkaniu, po czym okazywa??o si─?, ??e by??o 5:0 w plecy. Zobaczymy po meczu, kto mia?? racj─? z typem. ;)
Ja trzymam si─? oczywi??cie swojej opcji. Ka??dy ma prawo do w??asnego zdania.

Moje typy znajdziecie TYLKO i WY?ü─?CZNIE na INSIDERY.PL !
..:: Ka??dy gra na swoj─? odpowiedzialno??─? ::..

Do??─?czona grafika

REGULAMIN FORUM # Poradnik u??ytkownika # F.A.Q. # Naj??wie??sze informacje dotycz─?ce Forum

Zasady Strefy Insider # Zasady dzia??u Analizy # KONTAKT # Inne, wa??ne INFORMACJE

#4 j_j

Sta??y Bywalec

• Weteran
  • 761 post├│w
10

Napisano 20 wrzesień 2011 - 12:02

Wiesz ja nie analizuje g??─?biej, tylko po prostu przela??em na monitor to co osobi??cie widzia??em :) a ??e sam troch─? gra??em i mia??em ??wietnego trenera kt??ry mnie nauczy?? grania pi??k─?, wiem ??e si─? da i to z dru??ynami du??o lepszymi. Kiedy?? ju?? gdzie?? widzia??em ??wietny cytat, nie wiem czy nie tu na forum ??e w statystykach zawsze co?? znajdziesz co poprze typ. Z tymi seriami jest bardzo r????nie. Dam par─? przyk??ad??w nie szukaj─?c, pami─?taj─?c sytuacj─?:
- Mallorca bodaj dwa sezony temu u siebie by??a nie do pokonania, by??a bodaj trzecia w lidze meczami u siebie tu?? za Realem i Barc─? by rok p????niej by─? ??redniakiem pod tym wzgl─?dem, nie wygrywaj─?c chyba nawet po??owy meczy.
- Sporting Gijon w jednym sezonie nie zremisowa?? przez ponad 20 meczy, prawie 30 jak dobrze pami─?tam, sko??czyli sezon z chyba 2-3 remisami. By w nast─?pnym sezonie remisowa─? ??rednio co trzeci mecz

Nie mieszajmy w to oczywi??cie potentat??w bo oni bardzo rzadko trac─? punkty u siebie (patrz Manchester, Barca, Real etc) Niestety nie mog─? Ci ??yczy─? cho─?by remisu bo grasz bez dnb ;) pozdro
Insidery

128-9-133 ; Postawione: 1003j; Wygrane: 1104,02j;

zysk: +1,02j; yield: +0,03%

07.12.2011

Zima

5-0-3; Postawione: 16,5j; Wygrane: 23,18j;

zysk: +6,68j; yield: 40,5%

#5 xxmat19xx

Obserwator

• U??ytkownik
  • 83 post├│w

Napisano 20 wrzesień 2011 - 16:05

Warto popatrzec jak sie gra w Osasunie;) wynik z Barca mnie nie dziwi bo oni zawsze byli najbardzije defensywna dru??yna w Hiszpanii, ma??e boisko w Pampelunie ktore jest niesprzyjaj─?ce "radosnemu futbolowi" a'la Barcelona :) ja bym tutaj pogra?? z podp??rka na Osasune

#6 digic

Pocz─?tkuj─?cy

• Beniaminek
  • 107 post├│w
2

Napisano 20 wrzesień 2011 - 16:54

Ja absolutnie zgadzam si─? z j_j. Uwa??am, ??e Sevilla wygra. Jak Osasuna z Barcelon─? ma 18 % posiadania pi??ki to o czym my m??wimy.

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten temat: 1

0 u┼╝ytkownik├│w, 1 go┼Ťci, 0 anonimowych