Typ: Fuenlabrada (+4)
Kurs: 1.93
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 2/10

Wczoraj Cajasol zap??aci??o, to mo??e dzisiaj Fuenlabrada. Dwie ekipy z do??u tabeli, Manresa z "fajnym" bilansem 1-11, Fuen troch? lepiej bo 3-9. Ale jak si? przyjrze? wynikom, to wida?, ??e to Fuen jest w lepszej formie, par? spotka?? przegranych naprawd? bardzo pechowo. Tylko 3 pkt. z Bilbao czy Barc?, natomiast z Valladolid wygrana po dogrywce i wreszcie dobry mecz z Estudiantes (70-63) w ostatniej kolejce. Manresa potrafi??a przegra? ju?? u siebie z fatalnym w tym sezonie Lagun Aro, wida? go??ym okiem problemy ze skuteczno??ci? i proste b???dy w obronie. Kadrowo ekipy por??wnywalne, z lekkim wskazaniem na go??ci, podoba mi si? w tym sezonie Sene, Mainoldi a przecie?? jest jeszcze do??wiadczony Valters czy obiecuj?cy Colom. Fuen musi szuka? punkt??w, a z kim maj? to robi? jak nie z obecnie najgorsz? dru??yn? w lidze i murowanym kandydatem do spadku z ACB.
ANALIZY 2012: Og????em Typ??w: 31 Wygrane: 18 Przegrane: 13 ZYSK: +11,19 j Yield: 12,86 Stan na 20.12.12
Do???czona grafika
''Nikogo nienawidz?, przynajmniej nie d??u??ej ni?? przez 48 minut i ewentualn? dogrywk?''- Charles Barkley