Skocz do zawartości

- - - - -
Wygrana

M.Dorin O.Pidhrushna 16.12.2012 godz.15:00

Biathlon - bieg masowy pan

1 odpowiedź w tym temacie

#1 wasp

Typer ??u??el

• Beniaminek
  • 262 postów
26
  • Krakow

Napisano 16 grudzień 2012 - 12:51

Mecz:M.Dorin - O.Pidhrushna
Typ:1
Kurs:1.85
Bukmacher:Sportingbet
Stawka:3/10

Postanowilem zaufac Dorin w tej parze , gdyz od poczatku sezonu spisuje sie bardzo poprawnie , w dodatku bieg masowy ma swooja specyfike gdyz w poczatkowej fazie zawodow duzo zawodniczek obok siebie melduje sie na strzelnicy a to sprawia ze trzeba miec doswiadczenie by opanowac nerwy.Tu mam nadzieje zwyciezy Dorin, ktora w ub.sezonach wiecej razy startowala w tym biegu w dodatku z przyzwoitym skutkiem.Rywalka wczoraj spisala sie doskonale strzelajac na 0 w biegu poscigowym i wlasnie mysle ze dzisiaj przytrafi sie wpadka , mam nadzieje ze nie jedna na strzelnicy.

#2 wasp

Typer ??u??el

• Beniaminek
  • 262 postów
26
  • Krakow

Napisano 16 grudzień 2012 - 15:46

Wyświetl postUżytkownik wasp dnia 16 grudzień 2012 - 12:51 napisał

Mecz:M.Dorin - O.Pidhrushna
Typ:1
Kurs:1.85
Bukmacher:Sportingbet
Stawka:3/10

Postanowilem zaufac Dorin w tej parze , gdyz od poczatku sezonu spisuje sie bardzo poprawnie , w dodatku bieg masowy ma swooja specyfike gdyz w poczatkowej fazie zawodow duzo zawodniczek obok siebie melduje sie na strzelnicy a to sprawia ze trzeba miec doswiadczenie by opanowac nerwy.Tu mam nadzieje zwyciezy Dorin, ktora w ub.sezonach wiecej razy startowala w tym biegu w dodatku z przyzwoitym skutkiem.Rywalka wczoraj spisala sie doskonale strzelajac na 0 w biegu poscigowym i wlasnie mysle ze dzisiaj przytrafi sie wpadka , mam nadzieje ze nie jedna na strzelnicy.

WIN 9m.-25m.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych