Kurs: 3.20
Bukmacher: Fortuna

stawka: 6/10

ANALIZA:

My??le ,??e nie ma co tutaj sie du??o rozpisywa? wystarczy tylko spojrze? na statystyk? Notts County FC vs. Brentford FC - 15 grudzie?? 2012 - Soccerway od 2007 roku co rok w rok pada remis. Ma??o tego 3/4 remis??w ko??czy??o si? wynikiem 1-1 bodaj??e tylko 2x pad?? remis 0-0. Dru??yny lubi? remisowa? mi?dzy sob? i wida? tutaj mi?dzy nimi wsp????prace. Ja to zagram osobi??cie na 2 kuponach z wynikiem 0-0 oraz 1-1. Jak najbardziej polecam i uwa??am ??e warto zagra? po takim kursie. Dodatkowo dorzuc? to ??e na 5 ostatnich spotka?? zar??wno gospodarze przed swoja publiczno??cia jak i go??cie na wyje??fzie zremisowali 2 razy . Czas na 3 remis . Dodatkowo dru??yny przeplataj? mecze to wygran? potem remis , lub przegran? potem remis. To dodatkowy atut i sk??ada si? ??e w najbli??szej kolejce obie powinny zremisowa?. POLECAM!!

#2 Teodore

• 157 postów
2

Napisano 14 grudzień 2012 - 17:49

Patrz?c na tabele (oba zespo??y w czo????wce) + te h2h faktycznie mo??liwy znowu ten remis.

No prosze,bylo juz 3 za 3 w Lidze Mistrzow,byla tzw."wymianka" (
"ja bym powiedzial ze to nie 3za3 ale WYMIANKA . jakby nie patrz?c raz Ci wzieli 6pkt nie wiem jak tam wygladala w tamtym roku sytuacja w tabeli, ale pozniej te 6pkt oddali w nastepnym sezonie. wiec jednak co?? w tym musi by?. duzo takich spotkan sie trafia. jakby tak ciagle grali 3za3 to ludzi by zbyt duzo sianka wygrywali, dlatego moze zamienili sie co i tak w sumie wyszlo na r??wn? ilo??? punkt??w. tutaj w 2 spotkkaniach mieli 0 pkt??w ale potem to im sie zwr??ci??o bo dostali 6pkt??w..." )
teraz widze czas na nowe uklady 1 za 1 hehe
cinas tworzysz historie.
haha
Mam nadzieje ze jutro ta passa "ustawek" zostanie przerwana i remisu jednak nie bedzie.

Napisano 15 grudzień 2012 - 01:12

Henek czyli uwa??asz, ??e 4 sezony z rz?du remis??w to czysty przypadek ?

Napisano 15 grudzień 2012 - 08:50

Henek obawiam si?,??e pomimo Twojej racji,??e to nie jest ??aden uk??ad,remis mo??e pa??c w tym meczu;
-mamy na to sporo bo 33,33% szansy
-ekipy w tym sezonie graj? na por??wnywalnym poziomie
-maj? identyczn? ilo??? remis??w co daje nam remis w co 3 spotkaniu a Brentford nie mia?? remisu od 3 kolejek
-Brentford na wyjazdach ma bardzo remisowy bilans 2-6-2
A co do uk??adu to wyst?puje on gdy dwie strony umawiaj? si? na okre??lone dzia??ania w celu osi?gni?cia obop??lnych korzy??ci.Remisy w dw??ch meczach sezonu daj? im po 2pkt wi?c jest to dla nich obop??lna strata i nikt m?dry nie zgodzi??by si? na taki "UK?AD"
Wi?c o uk??adzie w tym meczu nie ma mowy,a remis mo??e pa??? i to nawet,jest najbardziej prawdopodobny wynik w tym spotkaniu.
??Nikt nie wymaga od was samych zwyci?stw. Czasem i przegra? przychodzi. Ale ka??dy ma prawo ???da? od was ambitnej i nieust?pliwej walki. Nie dopu???cie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania r?ki?. - s??owa Henryka Reymana wypowiedziane do koleg??w z dru??yny podczas przerwy w derbowym meczu z Cracovi?. Wis??a przegrywa??a w??wczas 1:5. Dzia??o si? to 3 maja 1925 r. Mecz zako??czy?? si? remisem 5:5...

#7 Traore

Nowy

• U??ytkownik
  • 29 postów

Napisano 15 grudzień 2012 - 09:48

Tak jak mowi Lonia,ja tez nie wierze w ustawki miedzy klubami(co najwyzej moze jakis grajek sie sprzeda),nie na tym poziomie ligowym,co innego w niszowych ligach,tam sam bym ustawial mecze jak bym zarabial ponizej 2 tys na miesiac.Co do meczu to statystycznie faktycznie remis mozliwy i za pare groszy mozna sprobowac pograc,na pewno nie za stawke 6j

#8 Henek

• Typer Vip
283

Napisano 15 grudzień 2012 - 17:57

Wyświetl postUżytkownik cinas89 dnia 14 grudzień 2012 - 22:58 napisał

Przykro mi...ale nie bedziesz mial tej przyjemnosci,poniewaz pozamiatal twoj kolejny pseudo ukladzik Donaldson w 88 minucie.
Moglbym ci teraz pojechac ale nie bede znizal sie do twojego poziomu.
Czekamy na kolejne uklady.

#9 cinas89

0

Napisano 15 grudzień 2012 - 18:52

do mojego poziomu? co ty mo??esz o mnie wiedzie? . to czysty przypadek zabrak??o2 minut . naprawd? masz si? czym szczyci? . a s? byli i b?d? krytycy... nast?pny mecz trzeba skontrowa? te?? na 2prosta zasada