Skocz do zawarto┼Ťci

Nowa Ranga - Moderator

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Headhunterz

Zaawansowany

• Administrator
  • 427 post├│w

Napisano 26 luty 2010 - 17:06

Forum si─? rozrasta. Przybywa coraz wi─?cej u??ytkownik??w a co za tym idzie coraz wi─?cej dobrych typ??w. Jak na razie zastanawiam si─? nad jednym, g??ra dw??ch moderatorach. Mam ju?? pewnych kandydat??w, ale chcia??bym wcze??niej napisa─? o tym tutaj.

Je??li chcesz si─? ubiega─? o "ikon─?" Do??─?czona grafika i pomaga─? forum napisz do mnie na gg, maila albo tutaj w tym temacie. Opisz czym si─? zajmujesz, jakie masz do??wiadczenie i uzasadnij dlaczego to b─?dziesz w??a??nie Ty.
Trafione: 50/Przegrane: 30/Zwrot: 2
Zysk: +74,22j /+3711 z?? (1j/50z??)
(Aktualizacja 1 Wrze??nia-2010)
Yield: +27,6%

#2 -piwoor

Obserwator

• U??ytkownik
  • 78 post├│w

Napisano 27 marzec 2010 - 09:11

Witam. Bardzo chcia??bym pomaga─? w rozrastaniu si─? tego forum. Jest ono bardzo ciekawe i atrakcyjne dla ludzi bawi─?cych si─? w obstawianie. Bardzo ch─?tnie codziennie tu wchodz─? i czytam posty. Czasami r??wnie?? samemu uda mi si─? poda─? jaki?? typ jednak z r????nym skutkiem :@ Chcia??bym by─? moderatorem poniewa?? mam sporo wolnego czasu popo??udniami i tym czasem chcia??bym si─? w??a??nie podzieli─? z Insidery.pl Ch─?tnie bym nadzorowa?? dzia??y z typami, sprawdza?? czy s─? one zgodne z regulaminem, sprawdza?? wyniki po zako??czeniu spotkania. Je??eli jeszcze by by??y jakie?? obowi─?zki to ch─?tnie bym si─? nimi zaj─??? ;) Co do do??wiadczenia, to w kwietniu b─?dzie rok jak siedz─? w bukmacherce. Przez ten okres czasu zdoby??em du??o do??wiadczenia i wiele si─? nauczy??em. Znam podstawowe poj─?cia oraz systemy bukmacherskie. To tyle ode mnie, decyzja nale??y do ciebie Head. Pozdrawiam!

#3 funmen94

Obserwator

• U??ytkownik
  • 67 post├│w

Napisano 27 marzec 2010 - 11:48

Na forum jestem ju?? d??u??szy czas, a ostatnio zacz─???em si─? bardziej w nie anga??owa─?. Mo??e typerem jestem ??rednim, ale wystarczaj─?cym, ??eby pom??c w prowadzeniu forum. Tak wi─?c od strony bukmacherskiej my??l─?, ??e bez wi─?kszych problem??w m??g??bym pom??c. Ponadto siedz─? pare godzin dziennie przy komputerze, tak wi─?c 2-3 godzinki na insiderach powinienem w ci─?gu dnia by─?.
Aktualnie zosta??o mi jakie?? 3 miesi─?ce gimnazjum w klasie matematyczno-informatycznej i po wakacjach zaczynam technikum informatyczne. Zatem wiele w─?tk??w zwi─?zanych z komputerami, internetem itd nie jest mi obcych, tym bardziej, ??e to moja pasja i jestem w pewnym stopniu tak??e samoukiem. Aktualnie moim g????wnym kierunkiem informatycznym jest grafika, co mo??e by─? dla forum przydatne w p????niejszym czasie. Prowadzenie forum nie jest mi obce.
Prowadzi??em dwa fora, i jedn─? stronke internetow─?. Aktualnie pomagam w zarz─?dzaniu 3 mniejszych for??w i wraz z paroma kolegami prowadzimy serwerowni─? CS. Typerzy na insidery.pl s─? ??wietni, o czym ju?? nie jednokrotnie si─? przekona??em. Korzystaj─?c z waszych typ??w zarobi??em sobie troche kaski, za kt??r─? teraz gram. Mam nadzieje, ??e wam pomog─? z typami, a przede wszystkim si─? du??o naucze i zarobie troche, bo zbieram na nootebooka.
Zatem my??l─? HeadHunterz, ??e nadawa??bym si─? na moderatora, tym bardziej, ??e chcia??bym si─? w ten spos??b jako?? odwdzi─?czy─? si─? wszystkim za tworzenie takiej fajnej atmosfery i dzielenie si─? swoimi typami.
Pozdowionka :@

[align=center]Typy:
Trafione: 3 / Przegrane: 3 / Zwrot: 0
Zysk: 8.7j (435 z??)
Yield: 0.12%

Suche Typy:
Trafione: 25 / Przegrane: 22 / Zwrot: 1
Zysk: 23.07j (1153,50 z??)
Yield: 15.8%
---------------------------------------------------
Zapraszam do moich temat??w:
Suche typy.
Moje prywatne analizy.[/align]

#4 funmen94

Obserwator

• U??ytkownik
  • 67 post├│w

Napisano 27 marzec 2010 - 14:08

Przewidujesz HeadHunterz jakie?? terminy zg??osze?? ch─?tnych, albo ostatecznego wyboru na moderator??w? Czy poprostu jak przyjdzie odpowiedni moment, to powiesz co i jak?

#5 IceXX

Nowy

• U??ytkownik
  • 38 post├│w
  • Bydgoszcz

Napisano 27 marzec 2010 - 14:18

Aktualnie studiuje na 3 roku Elektroniki i Telekomunikacji na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy.

Do tej pory administrowa??em na 2 forach. Pocz─?wszy od strony serwerowej, a?? do zarz─?dzania ca??ym grajdo??kiem :@ Nie by??y to jakie?? ogromne fora (oko??o 80-100 u??ytkownik??w) ale za to bardzo o??ywione, wi─?c by??o co robi─?.
Rang─? strikte moderatorsk─? mia??em na forum du??ym, a nawet bardzo du??ym (my??l─?, ??e oko??o 1500+ u??ytkownik??w). W prawdzie na szcz─???cie mia??em w zakresie obowi─?zk??w tylko par─? dzia????w, ale i tak przy tylu u??ytkownikach naprawd─? by??o co robi─?.
Jak widzisz do??wiadczenie uwa??am mam spore, nie jest mi obcy Panel Administracyjny czy opcje moderatorskie.

Na forum przebywam cz─?sto. Dzi─?ki temu, ??e jestem na 3 roku mam troch─? wi─?cej czasu dla siebie z tego wzgl─?du i?? plan zaj─?─? jest do??─? lu??ny, tak wi─?c moderowanie na bie??─?co, pilnowanie porz─?dku czy sprawdzanie wynik??w my??l─?, ??e przeprowadza?? bym sprawnie.

Jestem otwarty na wszelkie sugestie i umiem wsp????pracowa─? z lud??mi. Jestem r??wnie?? osob─?, kt??ra nie wchodzi ??atwo w konflikty i zawsze staram si─? by moje wypowiedzi zachowywa??y odpowiedni poziom kulturalny. Kto?? m??g??by powiedzie─? , ??e to nie istotne jednak uwa??am, ??e osoba jak─? jest moderator jest osob─? reprezentatywn─? dla danej strony i powinna prezentowa─? sposobem swojego zachowania czy wypowiedzi wysoki poziom.

Mam nadzi─?j─?, ??e dostatecznie zaprezentowa??em swoj─? osob─?, w razie jakich kolwiek pyta?? pisz prosz─?:

Pozdrawiam
Damian
Witam [username] zapraszam do moich typ??w.

#6 SLAVOO

Lepiej NIE PODPADA─? !!!

• Administrator
  • 4364 post├│w
  • www.insidery.eu

Napisano 29 marzec 2010 - 10:13

Cytat

Przewidujesz HeadHunterz jakie?? terminy zg??osze?? ch─?tnych, albo ostatecznego wyboru na moderator??w? Czy poprostu jak przyjdzie odpowiedni moment, to powiesz co i jak?

Na razie przyjmujemy oferty kandydat??w. Na dzie?? dzisiejszy nie ma terminu ko??cowego przyj─?─?.

Moje typy znajdziecie TYLKO i WY?ü─?CZNIE na INSIDERY.PL !
..:: Ka??dy gra na swoj─? odpowiedzialno??─? ::..

Do??─?czona grafika

REGULAMIN FORUM # Poradnik u??ytkownika # F.A.Q. # Naj??wie??sze informacje dotycz─?ce Forum

Zasady Strefy Insider # Zasady dzia??u Analizy # KONTAKT # Inne, wa??ne INFORMACJE

#7 Legion

Zagorza??y gracz

• Weteran
  • 1001 post├│w
35

Napisano 28 kwiecień 2010 - 16:45

Studiuj─?, hmm... to mo??e za du??o powiedziane, jestem na li??cie student??w 4-go roku na UWMie w Olsztynie. Specjalizacja- Obr??t towarami w Unii Europejskiej. Jako, ??e jest to 4 rok, to zaj─?─? mam tyle co nic, na uniwerku jestem 2 razy w tygodniu, m??wi─? tu o zaj─?ciach :D
Wolnego czasu mam sporo. Na forum mog─? po??wi─?ci─? nawet i 18 godzin dziennie (r??wnie?? w nocy, cz─?sto ogl─?dam NHL czy NBA).
Moje do??wiadczenie; by??em Modem na kilku forach (najwi─?ksze to oko??o 700tys u??ytkownik??w z czego 250tys aktywnych).
Co do bukmacherki, stawiam ju?? oko??o 8 lat, z r????nym skutkiem, ale nie narzekam- mam co je??─? :)
[align=center]http://desmond.image....png&res=medium

Polska Pi??ka 2011/2012

Wygrane: 14 / Przegrane: 8 / Zwrot: 3

Zysk: +38,425j / 1921,25z?? / Yield: 42,93%

Aktualizacja: 22-11-2011

Inne: Wci─??? licz─?

FIXY-100% Pewne info

[/align]

#8 rekrut86

Sta??y Bywalec

• Weteran
  • 866 post├│w
20

Napisano 29 pa┼║dziernik 2010 - 16:37

Witam
Mam 24 lata studiuj─? zaocznie dziennikarstwo pracuj─? w pewnym urz─?dzie !!
Na co dzie?? prowadz─? serwis swojej B-Klasowej dru??yny: Zamek Skotniki
Jestem r??wnie?? z kumplami na zaawansowanym poziomie tworzenia serwisu internetowego o Polskiej pi??ce: NaszaPi??ka

Czasami pisuj─? relacje z mecz??w swojej dru??yny do lokalnych gazet.

Dysponuj─? spor─? ilo??ci─? wolnego czasu pon-pi─? 16:30-1:00 w pracy r??wnie?? mam dost─?p do sieci, w weekendy zale??y od szko??y jak mam zaj─?cia to tak 19:00-2:00, a jak mam wolny weekend to 11:00-2:00
Insidery
Trafione: 20 | Przegrane: 21 | Zwroty: 1 | Yield: +10,10 Zysk: +23,87j (+1193,50) // Stan na dzie?? 07.12.2011
Anaizy
Trafione: 143 | Przegrane: 112 | Zwroty: 17 | Zysk: +121,25j (+6062,50) // Stan na dzie?? 07.12.2011

Do??─?czona grafika

[center][img]http://www.userbarslist.com/uploads/av/2009-05/thumbs/350x19_1242045428_24506.gif[/center][img]

#9 Dyziooo91

Rossoneri :)

• Weteran
  • 697 post├│w
16

Napisano 19 grudzień 2010 - 21:03

Witam, podobnie jak Legion "studiuje" :) w zwiazku z tym mam troche wolnego czasu, wiec mysle ze moglbym pomoc w "pilnowaniu ??adu" ma forum. Musze sie pochwalic, ze z nudow obejrzalem na ipli caly serial "Fala zbrodni" (103odcinki x ~40min POLECAM :)). Kilka godzin dziennie moglbym byc online na forum. Z wyjatkiem srody poki co (dopiero od 18). Polecam sie na przyszlosc :)
INSIDERY 2010: Trafione: 21 Przegrane: 11 Zwrot: 1
Zysk: 25,64j Yield: 20,68+%

INSIDERY 2011: Trafione: 10 Przegrane: 7 Zwrot: 4
Zysk: 28,41j Yield: +40,01%

INSIDERY(razem): Trafione: 31 Przegrane: 18 Zwrot: 5
Zysk: +54,05j Yield: +27,72%

Stan na dzie??: 4.10.2011

Do??─?czona grafika

#10 Striker

Aktywny

• Beniaminek
  • 205 post├│w
9

Napisano 19 wrzesień 2011 - 19:25

Witam
Chcia??bym moderowa─? dzia?? dotycz─?cy Hokeja na lodzie, dysponuje niez??─? wiedz─? z zakresu KHL oraz innych lig europejskich jak i NHL. Uwa??am ??e mog─? sporo wnie??─? w tym dziale a ponadto kto?? musi zast─?pi─? Wujka ;). Mam du??o zaj─?─? a ponadto studiuje, ale uwa??am ??e z czasem nie b─?dzie problemu i przy pomocy Wujka poprowadzimy razem ten dzia?? :).
Do??─?czona grafikaDo??─?czona grafika
Insidery: W: 7, P: 6, Yield: -0,10%, Zysk: -7,36j , Stan na dzie??: 05.02.2012
Analizy: W: 47, P: 50, Yield: -13,61%, Zysk: -65,05j , Stan na dzie??: 05.02.2012

KHL 2011/2012: W: 25, P: 26, Yield: 15,07%, Zysk: -36,63j , Stan na dzie??: 05.02.2012

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten temat: 1

0 u┼╝ytkownik├│w, 1 go┼Ťci, 0 anonimowych