Skocz do zawartości

- - - - -

Polska IV Liga-Podkarpacka: Kantor Turbia - Sokol Nisko 18.09.2011 16:00

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 bezimienni

Pocz?tkuj?cy

• Beniaminek
  • 109 postów
11

Napisano 18 wrzesień 2011 - 11:08

Polska 4 Liga, Grupa Podkarpacka
Mecz:LZS Kantor Turbia - Sokol Nisko 16:00
Typ: LZS Kantor Turbia
Kurs: 1.75
Buk: Betsafe
Stawka:6/10

4 Liga Podkarpacka, jak dobrze niekt??rym znana !!
A tak na powa??nie, dla mnie bardzo dobry kurs jak na to spotkanie.
Dzi?? o godz 16:00 w zabitej deskami wsi ma??e "derby" pomi?dzy Turbi? a Soko??em. Obie dru??yny dzieli dos??ownie od 10-20 km. Wiem jak jest to wa??ny mecz dla sponsora Kantoru kt??ry ju?? na zako??czeniu tamtego sezonu powtarza?? ??e jest to najwa??niejsze spotkanie w sezonie. Tutaj dla sponsora Turbia musi wygra? i to wysoko. Szkoda ??e nie ma w ofercie -1 ale mniejsza z tym. Turbia tutaj ju?? kilka razy by??a opisywana, mocna dru??yna jak na 4 lige, z pieni?dzmi i zawodnikami ogranymi na szczeblach 3 ligowych. Nisko przed tym sezonem rewolucja, graj?cy Trener kt??ry uczy?? mnie w gim W-F (pozdrawiam go serdecznie !!) odszed?? z klubu a za nim jego najlepsi koledzy. Zesp???? praktycznie budowany na nowo, kilka kopaczy zosta??o ale bardziej rezerwowi ni?? zawodnicy z 1 sk??adu. Nowy Trener Soko??a bardzo chaotycznie sprowadza?? zawodnik??w z ni??szych lig aby "jako??" u??o??y? ten zesp????. Dobrze nie by??o lecz przed kilkoma dniami Sok???? wygra?? w ko??cu pierwszy mecz zaleg??y z Czuwajem Przemy??l 3-1, lecz Czuwaj w tym sezonie bez zwyci?stwa z jednym remisem bramki 6-18. Turbia obecnie po bardzo s??abym pocz?tku zaczyna zbiera? te pkt. Obecnie 2-1-3 10-9 w bramkach i seria 3 spotka?? bez pora??ki. Nisko z 3 pkt 14 pozycja 1-0-5 i 5-11 w bramkach. W zespole gospodarzy zabraknie jednego zawodnika przez telefon nawet dobrze nie s??ysza??em kogo, lecz reszta zespo??u jest gotowa do gry.
Specyfika boiska w Turbii jak i r????nica poziomu w grze zawodnik??w sk??ania mnie do mocnego grania na gospodarzy. Inny wynik jak wygrana gospodarzy b?dzie wielk? niespodziank? do kt??rej mam nadzieje nie dojdzie :fala:

#2 Stalowiak79

Pocz?tkuj?cy

• Beniaminek
  • 168 postów
6

Napisano 18 wrzesień 2011 - 12:04

Kolego Bezimienni jestes mo??e ze Stalowej Woli?!! Je??li tak to wiesz kto jest sponsorem dru??yny z Turbi, a jak wiadomo pan Tadeusz K. cz?sto widywany by?? w STSie:) Dlatego z racji iz wielu ch??opak??w zna sie z jednej i drugiej dru??yny zdecydowanie zalecam odpuszczenie tego meczu.:fala:!

#3 bezimienni

Pocz?tkuj?cy

• Beniaminek
  • 109 postów
11

Napisano 18 wrzesień 2011 - 12:10

"Kolego" nigdy Pan Tadeusz K. nie chcia?? odda? swojego meczu, nie pisz g??upot skoro nie wiesz poniewa?? on zawsze chce wygrywa? i szlag go trafia jak jest nawet remis. Tak??e tyle w temacie. Jest wysoka premia za dzisiejsze zwyci?stwo dla Turbii tak??e sko??czmy ten temat.

Jeszcze dodam, co z tego ??e znaj? si? ch??opaki ja tak??e ich znam z jeden dru??yny wszystkich z drugiej po??owe, skoro dwie dru??yny nie darz? si? szacunkiem i nawet w sparingach nie raz by??y spi?cia. Je??li nawet wynik b?dzie inny Pan Tadeusz K. nie mo??e mie? na to wp??ywu. Bez odbioru.
Kurs i tak ju?? na to spotkanie w Tobet 1.57 w Betsafe 1.65 po spadkach spowodowanych przez u??ytkownik??w insidery.pl !! teraz tylko czekamy na wynik !! GL! :fala:

#4 interia

Zaawansowany

• Zbanowany
  • PipPipPipPip
  • 343 postów
15

Napisano 18 wrzesień 2011 - 13:24

Mo??e Pan o kt??rym mowicie faktycznie lubi?? w Stalowej chodzi? do STS-a tylko co to ma do rzeczy. W Betsafe czy Tobet nie zagra takiego meczu za wi?cej ni?? 400z?? ???cznie, dla takiej sumy by nie kaza?? swojej dru??ynie odpuszcza? meczu. Nawet przy 10 kontach jest to gra niewarta ??wieczki dla tak zamo??nego cz??owieka :fala: Ustawia? to sobie mo??na Ekstraklase czy 1 lige, w ni??szych mo??na gra? za takie sumy ??e odpuszczanie ma tylko miejsce gdy jedna dru??yna zap??aci drugiej etc. natomiast nie ma to nic wsp??lnego z zak??adami w internecie.
Typ bardzo dobry.

#5 bezimienni

Pocz?tkuj?cy

• Beniaminek
  • 109 postów
11

Napisano 18 wrzesień 2011 - 18:11

Zgodnie z planem 1-0, liczy??em na wy??sz? wygran? ale to nie zmienia faktu ??e typ wszed?? :) :piwo:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych