Skocz do zawartości

- - - - -
Przegrany

[Snooker] Luca Brecel - Shaun Murphy 06.12.2012 godz 14:00

snooker Uk championship

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 dany

Pocz?tkuj?cy

• Beniaminek
  • 107 postów
6
  • ???d??

Napisano 06 grudzień 2012 - 12:27

Mecz: Luca Brecel - Shaun Murphy
Typ: Shaun Murphy -2.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Stawka: 4/10

Analiza:

M??ody Belg wed??ug mnie nie ma w tym meczu ??adnych szans. Do tej pory mia?? szcz???cie, ??e jego przeciwnicy przegrywali mecze a nie on wygrywa??. Nie ogl?da??em jego meczu z Waldenem, ale podejrzewam, ??e po prostu Walden zagra?? fatalnie, prowadzi?? 2:0 i co?? si? zaci???o w jego grze a Brecel to wykorzysta??. We wczorajszym meczu z Kingiem (kto widzia?? ten wie co si? dzia??o) 17-latek mia?? wi?cej szcz???cia ni?? rozumu, g??upie nieprzemy??lane decyzje, ale mia?? farta, ??e King po prowadzeniu 3:0 i szansie na 4:0 przesta?? gra? jak to on. No ale nic, dzi?? ju?? nie ta p????ka, naprzeciwko staje Murphy i tu ko??czy si? przygoda Luci z UK Championship. Pytanie tylko czy Murphy zagra na maxa skoncentrowany czy te?? nie, je??eli podejdzie w pe??ni powa??nie spodziewam si? wyniku 6:2 a mo??e 6:1. Handi wchodzi nawet przy 6:3 a 3 frejmy to wydaje mi si? max co mo??e ugra? Brecel, tu ju?? nie b?dzie niespodzianek. Powodzenia

#2 akashakal

Pocz?tkuj?cy

• Beniaminek
  • 169 postów
10

Napisano 06 grudzień 2012 - 14:04

Dobry typ i sam go osobi??cie gram tylko, ??e w bezpiecznej opcji na czyste zwyci?stwo Murphiego.
Mam nadziej?, ??e tu ju?? nie b?dzie takich cyrk??w jak z Kingiem i Waldenem. Z Markiem 3:0 i prawie 4, a po tym traci a?? 5 frejm??w z rz?du. R?ce opadaj? jak si? takie co?? ogl?da. Og??lnie to Brecela nie widz? w p????finale, nie ten poziom. O jego grze pisa??em ju?? wcze??niej, ale to co odwali?? wczoraj King mnie zaszokowa??o, ale nie tylko mnie jak przejrza??em snookerskie strony.
Ciekawym typem te?? si? wydaje by? opcja na lidera po 4 frejmach, 1,90 w bet365.
Wygrane: 0
Zwrot: 0
Pora??ki: 0
Zainwestowane: 0 Zysk: 0,00
Yield: 00,00%

Aktualizacja: 01.01.2012 00:00
Podliczenie od 01.01.2012

#3 SLAVOO

Lepiej NIE PODPADA? !!!

• Administrator
  • 4364 postów
  • www.insidery.eu

Napisano 17 grudzień 2012 - 08:12

FT 5:6 Przegrana.

Moje typy znajdziecie TYLKO i WY??CZNIE na INSIDERY.PL !
..:: Ka??dy gra na swoj? odpowiedzialno??? ::..

Do???czona grafika

REGULAMIN FORUM # Poradnik u??ytkownika # F.A.Q. # Naj??wie??sze informacje dotycz?ce Forum

Zasady Strefy Insider # Zasady dzia??u Analizy # KONTAKT # Inne, wa??ne INFORMACJE

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych